سنک, وبلاگ

سنگ‌ ماه فروردین – سنگ ‌های متولدین فروردین

سنگ‌ ماه فروردین - سنگ ‌های متولدین فروردین

بعد از بررسی انواع سنگ‌ ماه تولد برای متولدین هر ماه، تصمیم به نگارش مقاله سنگ ماه فروردین گرفتیم. بدین صورت آشنایی بیشتری با سنگ‌ها و خواص آن ایجاد خواهد شد.

اصلی‌ترین سنگ ماه فروردین الماس می­‌باشد و در ادامه آن سنگ­‌های جاسپر، سنگ خون، توپاز زرد، یاقوت کبود، آکوامارین هم از سنگ‌­های ماه تولد فروردین هستند. این سنگ­‌ها هر کدام ویژگی خاصی را در خود دارند. بسیار ملموس است که بدانید انرژی که از موج­‌های کیهانی رد می­‌شود از طریق سنگ­‌هایی که همراه با خود دارید یا به صورتی با بدنتان تماس دارد به سمت شما می­‌آید.

الماس سنگ ماه فروردین

الماس ویژگی­‌هایی مانند درخشش فوق­‌العاده و سختی بیش از اندازه دارد که هم به شکل بی رنگ، سفید رنگ، کمی صورتی، زرد، نارنجی، آبی یا سبز وجود دارد و هم به شکل خیلی درخشان و نیز به شکل چرب کشف شده است. از الماس می‌­توان در ساخت زیورآلات، جواهر، سنگ­‌ها و سنباده‌­های ساینده و همچنین در صنعت استفاده کرد. الماس­‌های شناخته شده­‌ای مثل جهانگیر و کوه نور را می‌­توان از معدن‌­های جنوب کشور هند بدست آورد. اما آفریقای جنوبی شامل بیشترین معادن برای یافت الماس می‌­باشد. الماس را در تمام دنیا در آب شسته و سنگ‌­های رسوبی می­‌توان پیدا کرد.

سنگ خون (حجرالدم)؛ سنگ متولدین ماه فروردین

این نوع سنگ در زبان سانسکریت با نام جیونی رس و در زبان لاتین با نام BLOOD STONE شناخته می‌­شود. اگر یک ظرف شامل آب را مقابل تابش نور خورشید بگذارید و این سنگ را در آن قرار دهید، می‌­توانید آب را به رنگ خون ببینید. طبیعت و خاصیت این سنگ مشابه عقیق است و سختی آن 5.4 درجه مو می­‌باشد. سنگ خون به رنگ فولادی تیره نزدیک به رنگ خون هم وجود دارد، همچنین رنگ­‌های سبز، سفید و سفید مهتابی این نوع سنگ‌­هم تا به حال یافت شده است.

بقیه سنگ‌ های ماه تولد فروردین را نیز در آپدیت‌های بعدی به این مقاله اضافه خواهیم کرد. نا گفته نماند که این سنگ‌ قوچ می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *